reklamı kapat

POPÜLER

westworld

Westworld’ün yıldızı Evan Rachel Wood’dan heyecan uyandıran açıklama

Kısa sürede bilim kurgu sevenlerin favorileri arasına girmeyi başaran Westworld‘ün ikinci sezonuyla ne zaman ekranlara döneceğini hepimiz merak ediyorduk. Sonunda bu konuda net bir bilgiye kavuştuk. Böylece dizinin beklediğimizden çok daha erken bir tarihte geri döneceği anlaşılmış oldu.

Hatırlayacağınız üzere Westworld ince ince işlenen konusu ve başarılı oyuncu kadrosuyla dikkat çekmeyi başarmıştı. Yapay zekaya anlatması oldukça zor bir bakış açısından bakması ve her hafta yarattığı gizemler de popülerliğine popülerlik kattı. Fakat Westworld’ün birinci sezon finali izleyici karşısına çıktığından beri beri aynı sorunun yanıtını merak ediyoruz: Dizinin ikinci sezonu ne zaman ekrana gelecek?

Mutlu eden açıklama

Şimdiye kadar bu sorunun yanıtı net bir şekilde belli olmamıştı. Yeni bölümlerin 2018’de yayınlanacağını söyleyenler de vardı, 2019’a sarkacağını dile getirenler de… Sonunda bu belirsizliğe son veren Evan Rachel Wood oldu. Dolores karakterine hayat veren oyuncu hayranlarından birisinin sorusunu yanıtladı. Ona yöneltilen “Lütfen Westworld’ün ne zaman döneceğini söyler misin? Aklımı yitiriyorum!” tweetine “Bahar 2018” sözleriyle cevap verdi. Sevilen oyuncu net bir tarih vermemiş olsa da, artık dizinin 2019’a sarkmayacağını biliyoruz. Bu sayede artık derin bir nefes alabiliriz.