reklamı kapat

POPÜLER

Westworld’ün yeni sezonuna dair müjdeli haber geldi

Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dünya genelinde ilgi çekmeyi başaran Westworld cephesinden hayranları sevindiren bir haber duyuruldu.

Amerika’da HBO kanalında ekrana gelen dizi Lisa Joy ve Jonathan Nolan tarafından uyarlanıyor. Yapım aslen Michael Crichton‘ın yazdığı esere dayanıyor. Hikayenin dizi versiyonunda Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright ve Tessa Thompson gibi ünlü oyuncular rol alıyor. Bu kadro içinde özellikle Anthony Hopkins dikkatleri üzerine çekiyor.

Sevilen dizinin geleceği uzunca bir süredir belirsizliğini koruyordu. Sonunda HBO cephesinden müjdeli haber geldi. Westworld’ün ikinci sezonuyla ekrana döneceği açıklandı. İlk sezondaki bölümler şimdiye kadar ortalama 11.7 milyon izleyiciye ulaşmayı başardı. Reytingler ve hayranların ilgisi bu kadar yoğunken ikinci sezon onayının gelmesi elbette kimseyi şaşırtmadı. Üzücü olan kısım HBO programlar müdür Casey Bloys‘dan geldi. İkinci sezonun büyük ihtimalle 2018 senesinde yayınlanacağını dile getirdi.

Westworld ile birlikte yayın hayatına bu sezon başlayan Divorce ve Insecure da gelecek sene ekrana dönmeyi garantiledi. Sevilen bilim kurgu dizisinin sezon finaliyse Amerika’da 4 Aralık‘ta yayınlanacak.

İLGİLİ HABERLER