reklamı kapat

POPÜLER

Westworld’ün ikinci sezonu olacak mı?

HBO‘nun büyük ilgi gören yeni dizisi Westworld‘ün ikinci sezonla ekranlara döneceği henüz kesinleşmedi. Ancak yapılan son açıklamalar yapımın hayranlarına umut veriyor.

Westworld kısa zamanda popüler işler arasına girmeyi başardı. Lisa Joy ve Jonathan Nolan‘ın uyarladığı yapım Michael Crichton‘ın 1973 yapımı aynı isimli filmine dayanıyor. Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright ve Tessa Thompson gibi isimlerden oluşan geniş kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Westworld henüz resmen ikinci sezon onayı almadı. Buna rağmen dizinin gördüğü ilgi ve reytinglerdeki başarısı göz önünde bulundurulunca hikayenin devam edeceği düşünülüyor. HBO‘nun Programlar Müdürü olan Casey Bloys‘un sözleri de bu düşünceyi destekler nitelikte oldu. Bloys kendisine yöneltilen soru üzerine “Westworld’ün sezon boyunca aldığı reytingleri görmek istiyoruz ki işler şimdilik oldukça iyi gidiyor. Bu açıdan mutluyuz. Daha sonra yapımcılar bize ikinci sezonda neler yapmak istediklerini anlatacak. Şimdilik işlerin iyi gittiğini ve sonuçlardan memnun olduğumuzu söyleyebilirim.” sözlerini sarf etti.

Sevilen bilim kurgu dizisinin sezon finali Amerika’da 4 Aralık‘ta ekrana gelecek. Westworld’ün geleceğine dair karar da bu tarihten sonra verilecek.

İLGİLİ HABERLER