reklamı kapat

POPÜLER

Ghost in the Shell’den yeni görüntüler gün yüzüne çıktı [Video]

Başrolünde Scarlett Johansson‘ın yer aldığı Ghost in the Shell için yeni görüntülerin yer aldığı bir kamera arkası videosu paylaşıldı.

Ghost in the Shell, 1989’da Masamune Shirow tarafından yaratıldı. Önce manga olarak yayınlanan hikaye daha sonra anime formatında izleyici karşısına çıktı. Bir süre önce de bu hikayenin beyaz perdeye uyarlanacağı duyuruldu. Major Kusanagi‘yi Scarlett Johansson canlandırması daha en baştan birçok tartışmaya neden oldu. Hollywood yapımlarında çeşitlilik tartışmalarının yeniden gündeme gelmesine neden oldu ancak oyuncu kararında değişikliğe gidilmedi.

Ghost in the Shell’de ana kahraman olarak karşımıza Major Kusanagi çıkıyor. Aslen bir cyborg olan bu karakter Section 9 ismiyle bilinen fütüristik bir anti-terörist gruba liderlik ediyor. Şimdi filmin çekimlerine odaklanan video ile yeni görüntüler gün yüzüne çıktı. Videoda özellikle Mamoru Oshii dikkat çekiyor. Ghost in the Shell animelerinin yönetmeni çekimleri takip ediyor ve başarılı bir iş hazırlığında olduklarını dile getiriyor.

Yönetmenliğini Rupert Sanders‘in üstlendiği Ghost in the Shell, 31 Mart 2017‘de vizyona girecek. Kamera arkası görüntülerini haberin başlangıcında bulabilirsiniz.