reklamı kapat

POPÜLER

Ghost In The Shell’in kötüsü yeni fragmanda ortaya çıkıyor [Video]

Başrolünde Scarlett Johansson‘ın yer aldığı Ghost in the Shell yeni tanıtımıyla karşımıza çıkıyor. Bu fragmanda heyecan uyandıran yapımın kötüsünü ilk kez görme fırsatı yakalıyoruz.

Masamune Shirow‘un yarattığı Ghost in the Shell, beyaz perdeye uyarlanacağı açıklandığından beri adından sıkça söz ettiriyor. Gönüllere taht kuran bu hikayenin film versiyonunu Rupert Sanders yönetiyor. Başrolde ünlü oyuncu Scarlett Johansson yer alırken ona Michael Pitt, Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Rila Fukushima, Takeshi Kitano gibi yetenekli isimler eşlik ediyor.

Şimdiye kadar filmden paylaşılan tanıtımlar genellikle görselliğe odaklanmış ve senaryo hakkında oldukça az bilgi vermişti. Bu sefer ana kahramanımız Major Motoko‘nun karakterine dair biraz daha bilgi sahibi olma fırsatı yakalıyoruz. Daha önceden işaret edildiği üzere eskiden bir ailesi ve sıradan bir yaşantısı olduğunu öğreniyoruz. Ona bunu tanıtım sayesinde ilk kez tanıştığımız Kuze hatırlatıyor. Major da tüm bunların ardından “Beni onlar yarattı ama beni kontrol edemeyecekler.” sözleriyle bizi bekleyen hikaye akışını işaret ediyor.

Ya çok beğenilecek ya da yerin dibine sokulacak gibi görünen Ghost in the Shell, 31 Mart 2017‘de gösterime başlayacak. Heyecan uyandıran film için yayınlanan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.