reklamı kapat

POPÜLER

Ghost in the Shell’den paylaşılan sahnede Scarlett Johansson marifetlerini gösteriyor [Video]

Kısa bir süre sonra beyaz perdedeki yerini alacak olan Ghost in the Shell‘den yeni bir sahne izleyicilerle paylaşıldı. Burada Scarlett Johansson’ın hayat verdiği Major’ın (Binbaşı) marifetlerine şahit oluyoruz.

Son zamanlarda adını sıkça andığımız Ghost in the Shell, Masamune Shirow‘nun kaleme aldığı aynı isimli mangaya dayanıyor. Hollywood’un dikkatini çeken bu hikayenin yönetmenliğini Rupert Sanders üstleniyor. Başroldeyse seçimiyle birlikte birçok tartışmanın odağına oturan Scarlett Johansson yer alıyor. Filmde onunla birlikte Michael Pitt, Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Rila Fukushima ve Takeshi Kitano gibi isimleri seyretme şansı yakalıyoruz.

Ghost in the Shell‘in film versiyonunda Major ciddi bir kaza geçiriyor ve bu kazadan sağ çıkmayı başarıyor. Ancak hayatta kalabilmesi için zihninin başka bir bedene aktarılması gerekiyor. Bu işlemden sonra kahramanımız dünyanın en tehlikeli suçlularının peşine düşen kusursuz bir askere dönüşüyor. Çözmeye çalıştığı davalardan biriyle duyduklarının ardından kendi geçmişini sorgulamaya başlıyor. Paylaşılan yeni sahnede Major’ın ne kadar yetenekli olduğuna şahit oluyoruz. Görünmezlik özelliğine sahip olan kahramanımız karşısındaki adamı oldukça kısa bir sürede etkisiz hale getirmeyi başarıyor.

İsmi Türkçe’ye Kabuktaki Hayalet olarak çevrilen yapım 31 Mart‘ta vizyona girecek. Filmden paylaşılan dövüş sahnesini haberimizin girişinde bulabilirsiniz.