reklamı kapat

POPÜLER

Sinemaya uyarlanan Ghost in the Shell’den ilk görüntüler yayınlandı [Video]

Aynı isimdeki anime serisinden sinemaya uyarlanan Ghost in the Shell‘den ilk görüntüler gün yüzüne çıkıyor. Başrolünde Scarlett Johansson‘ın yer aldığı film için beş farklı kısa tanıtım paylaşıldı.

Ghost in the Shell’in Hollywood tarafından uyarlanacağı belli olduğundan bu yana hakkında çeşitli haberler yapıldı. Japon bir karaktere Johansson’ın hayat vermesi özellikle eleştirilen noktalardan biri oldu. Hollywood’daki oyuncu çeşitliliği tekrar gündeme geldi. Tüm bu olumsuz yorumlara rağmen Paramount Pictures ünlü oyuncu ile yola devam etme kararı aldı. Bu sebeple herkes ortaya nasıl bir sonuç çıkacağını merakla bekliyor.

Masamune Shirow tarafından yaratılan Ghost in the Shell’de Major Kusanagi‘nin hikayesi konu ediliyor. Cyborg olan kahramanımız Section 9 ismiyle bilinen fütüristik bir anti-terörist gruba liderlik ediyor.

Rupert Sanders tarafından yönetilen filmde ayrıca Michael Pitt, Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Rila Fukushima, Takeshi Kitano gibi isimler rol alıyor. İlgi uyandıran bu uyarlama yapımın 31 Mart 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor.

VİDEOLAR