reklamı kapat

POPÜLER

Scarlett Johansson’lı Ghost in the Shell’den ilk fragman [Video]

Ghost in the Shell yeni görüntülerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şimdi de filmin ilk tanıtımı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Ghost in the Shell geniş kitleler tarafından başarılı bir anime olarak tanınıyor. Bu hikaye aslen 1989’da Masamune Shirow tarafından yaratıldı. Önce manga olarak okuyucularla buluştu, ardından anime formunda izleyici karşısına çıktı. Şimdi de Rupert Sanders yönetmenliğinde beyaz perdeye taşınıyor. Başrolde Scarlett Johansson yer alırken ona Michael Pitt, Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Rila Fukushima, Takeshi Kitano gibi isimler eşlik ediyor.

Johansson burada Motoko Kusanagi karakterine hayat veriyor. Aslen bir cyborg olan bu karakter Section 9 ismiyle bilinen fütüristik bir anti-terörist gruba liderlik ediyor. Fragmana bakılırsa bir yandan da geçmişini araştırıyor. Asıl olaylar da bu noktadan sonra başıyor.

Hollywood’da çeşitlilik tartışmalarının merkezine oturan Ghost in the Shell, 31 Mart 2017‘de vizyona girecek. Filmin ilk fragmanını haberin girişinde, posterini ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

ghost-in-the-shell