reklamı kapat

POPÜLER

Ghost in the Shell filminden ilk görüntü geldi

Ghost in the Shell animesinin Hollywood adaptasyonu duyurulduğunda ne yalan söyleyelim aklımıza ilk olarak Dragonball rezaleti gelmişti. Scarlett Johansson‘ı Major Kusanagi olarak izleyeceğimiz filmden ilk görsel geldi.

Anime adaptasyonlarını izleyiciye beğendirmek oldukça zor. Japonya da bu tarz pek çok film ve dizi olsa da Death Note gibi iddialı serilerin dahi filmleri beğenilmeyebiliyor. İşin Hollywood yönü ise bambaşka. Gözler istemsizce Asyalı bir oyuncu ararken zaman zaman da Hollywood’un tecrübeli ellerine güvenmek gerekiyor. Tabii bunu yaparken Dragonball uyarlamasını hatırlamamaya çalışmak en akıllıcası olacaktır.

Yeni Zellanda’da çekimleri devam eden filmden gelen ilk görselle çıkarım yapmak ise pek doğru değil. Scarlett Johansson, saç kesimi ve tarzıyla Major Kusanagi olarak karşımıza çıktı. Açıkçası Johansson ile ilgili hala emin değiliz ancak ilk görsel gözümüze çok da fena görünmedi. Tabii son yorumu ancak filmi izledikten sonra yapabiliriz.

Masamune Shirow’un efsanevi serisi Ghost in the Shell’de cyborg olan Major Kusanagi Section 9 olarak bilinen fütüristik bir anti-terörist gruba liderlik ediyor. Rupert Sanders tarafından çekilen film 31 Mart 2017‘de vizyona girecek.