reklamı kapat

POPÜLER

Ghost In The Shell’den paylaşılan sahnede büyük değişime şahit oluyoruz [Video]

Kısa bir zaman sonra vizyona girecek olan Ghost In The Shell‘den Scarlett Johansson‘ın yer aldığı kısa bir sahne paylaşıldı.

Masamune Shirow tarafından yaratılan bu dünyada Major Kusanagi‘nin hikayesi konu ediliyor. İnsanken geçirdiği bir kazanın ardından Cyborg’a dönüşen kahramanımız günümüzde Section 9 ismiyle bilinen fütüristik bir anti-terörist gruba liderlik ediyor. Fakat bu süreçte kendi geçmişine dair bir şeyler keşfetmeye başlıyor. Hayatının kendi isteği dışında yönlendirildiğini hissetmeye başlıyor. Rupert Sanders‘in yönettiği bu filmin başrolünde ünlü oyuncu Scarlett Johansson yer alıyor. Ona Michael Pitt, Juliette Binoche, Pilou Asbæk, Rila Fukushima, Takeshi Kitano gibi yetenekli isimler eşlik ediyor.

Paylaşılan sahnede Major Motoko‘nun geçirdiği kazadan sonraki ilk anlarına şahit oluyoruz. Gözlerini açan genç kadın neler olduğuna dair net bir fikre sahip değil. Aynı zamanda vücudunu hissedemediği için oldukça paniklemiş durumda. Başındaki uzman ona başına kötü bir şeylerin geldiğini, zihni ve ruhunun hala orada olduğunu ve bu sebeple ona yeni bir beden hazırladıklarını dile getiriyor.

Ortaya nasıl bir sonuç çıktığını merak etmemize neden olan Ghost in the Shell’in 31 Mart‘ta vizyona girmesi bekleniyor. Filmden paylaşılan kısa sahneyi haberimizin girişinde bulabilirsiniz.