reklamı kapat

POPÜLER

Westworld’ün 2. sezon tanıtımında büyük ayaklanma başlıyor [Video]

24 Temmuz 2017

Geçtiğimiz senenin sonunda ekrana gelen ve bir anda yılın en ilgi çekici işlerinden birine dönüşen Westworld‘ün yeni bölümlerine oldukça uzun bir zaman var. Fakat ikinci sezondan ilk tanıtım San Diego Comic Con kapsamında ortaya çıktı. Bu kısa tanıtım Westworld’de yaşanan ayaklamaya yakından bakmamızı sağlıyor.

Hakkında çeşit çeşit teorilerin üretildiği, bizim de yayınlandığı dönemde her hafta incelediğimiz Westworld oldukça heyecanlı bir noktada ara verdi. Sezon finalinde Dolores, Doktor Robert Ford‘un veda konuşmasında onu vurdu. Dolores’in bu hamlesi Westworld’deki ayaklanmayı tetiklemiş oldu. Onun ardından yapay zekaya sahip diğer tüm robotlar da misafirlere saldırmaya başladı. Bu da gelecek sezonda oldukça farklı bir Westworld göreceğimiz anlamına geliyor.

San Diego Comic Con’da gösterilen yaklaşık iki dakikalık tanıtım ise bize Westworld’ün sezon finalinden sonraki halini gösteriyor. Yapay zekaya sahip robotlar misafirleri teker teker avlamaya başlıyor. Yani içeride tam anlamıyla bir kaos ortamının hakim oluyor. Bernard, Maeve ve Dolores öne çıkan karakterler alıyor. Tanıtımın sonunda ise yüzü kan revan için kalmış olan Siyahlı Adam‘ı görüyoruz. O bu durumdan pek şikayetçi görünmüyor.

Westworld’ün büyük merak uyandıran ikinci sezonu 2018 yılı içinde ekrana gelecek. Yeni bölümlerden paylaşılan ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

VİDEO

YORUMLAR