reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 2. sezon

Westworld 2. sezondan yeni görüntülerle karşımızda [Video]

Nisan ayında ekrana dönmesini beklediğimiz Westworld‘ün ikinci sezonundan heyecan uyandıran yeni görüntüler gün yüzüne çıktı.

Paylaşılan tanıtım aslında HBO’nun yeni işlerini gözler önüne serme amacı taşıyor. Bu sebeple Barry, Paterno, The Tale, Fahrenheit 451, Succession ve Sharp Objects gibi projelere odaklanıyor. Bunun yanında HBO’da devam eden dizilerin yeni sezonlarını da müjdeliyor. Elbette asıl dikkat çeken Westworld’ün ikinci sezonundan görüntüler oluyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tanıtım son saniyelerinin Westworld‘e ayrıldığını görüyoruz. Artık bilinçli bir hale ulaşan Dolores‘in Teddy ile konuşmasına şahit oluyoruz. Kahramanımızın “Güzel şeyler hatırlıyorum. Ama aynı zamanda korkunç şeyleri de hatırlıyorum. Hikayenin nasıl bittiğini biliyorum.” sözleri fazlasıyla dikkat çekiyor. Zamanında silinen tüm anıların geri döndüğü imajı veriliyor. Öte yandan Maeve parkı kontrol edenleri yönlendirmeye devam ediyor. Siyahlı Adam ise parkın içinde zorlu anlar yaşıyor gibi görünüyor. Logan‘ın ölmediği ise bir kez daha izleyicilere gösteriliyor.

Westworld’ün ikinci sezon bölümleri 22 Nisan‘dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. HBO’nun yeni sezon için hazırladığı videoyu ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

HBO bahar sezonu tanıtımı