reklamı kapat

POPÜLER

westworld 2. sezon

Westworld’ün 2. sezonundan şaşkınlık yaratan ilk kareler

02 Mart 2018

Bilim kurgu sevenlerin favorilerinden birine dönüşen Westworld nisan ayında ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Heyecanlı bekleyiş devam ederken ikinci sezondan ilk fotoğraflar gün yüzüne çıktı. Bu karelerden bazıları eski günleri hatırlatırken, bazıları bambaşka bir düzenin kurulacağına işaret ediyor.

Birinci sezonu büyük bir ayaklanmayla sonlandıran Westworld dolu dizgin geri dönüyor! Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde ikinci sezonda göreceğimiz oyuncular netlik kazanmıştı. Bu sayede Ed Harris‘in Siyahlı Adamı ve Jimmi Simpson‘ın hayat verdiği genç versiyonunu tekrar göreceğimizi biliyoruz. Onlara Elsie Hughes (Shannon Woodward), Ashley Stubbs (Luke Hemsworth), Charlotte Hale (Tessa Thompson), Lee Sizemore (Simon Quarterman), Peter Abernathy (Louis Herthum) ve Clementine Pennyfeather (Angela Sarafyan) gibi isimler de eşlik edecek. Asıl bomba ise Anthony Hopkins‘in hayat verdiği Doktor Robert Ford. Sezon finalinde hayatını kaybeden bu karakterin genç halini görmeye devam edeceğiz. Böylece geçmişte yaşananlara ışık tutulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Biraz aynı, biraz farklı

Paylaşılan fotoğraflar ise pek ipucu içermiyor. Kimi fotoğraflarda ilk sezondaymışız gibi bir hava hakim. Kimileri ise bambaşka bir dünya müjdeliyor. Örneğin Dolores‘in giyimi ve tarzında değişiklikler göze çarpıyor. Hele bir karede modern bir elbiseyle görünmesi fazlasıyla dikkat çekici. Öte yandan Siyahlı Adam başını belaya sokmayı başaracak gibi duruyor. En şaşırtıcı kare ise Maeve‘in Lee Sizemore’u tehdit edişi oluyor.

Westworld’ün ikinci sezonu enteresan olaylara sahne olarak bizleri fazlasıyla şaşırtacak gibi görünüyor. Yeni bölümler Amerika’da 22 Nisan’dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan ilk görselleri ise haberimizin girişindeki galeride bulabilirsiniz.

Westworld 2. sezon tanıtımı