reklamı kapat

POPÜLER

westworld

Westworld’ün dünyası gerçeğe dönüşüyor

Son yılların en başarılı bilim kurgu dizilerinden kabul edilen Westworld nisan ayında ekranlara geri dönecek. Fakat ondan önce vahşi batıyı teknolojiyle buluşturan kasabanın gerçeği hazırlanacak ve dizinin sıkı hayranlarının ziyaretine açılacak.

South by Southwest Film Festivali mart ayında kapılarını sinema sevenlere açacak. Westworld de ikinci sezon öncesinde bu festival kapsamında Austin, Teksas’ta izleyicilerle buluşacak. Fakat bu buluşma daha öncekilerden oldukça farklı olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yoğun ilgi gördü

Birinci sezonda gördüğümüz ve vahşi batı öğeleriyle dolup taşan Westworld kasabası South by Southwest Film Festivali 2018’de gerçeğe dönüştürülecek. Gerçeğinden farksız bir şekilde oluşturulacak bu park seçilmiş hayranlar tarafından ziyaret edilebilecek. HBO sırf bu etkinliğe özel olarak Discover Westworld sitesini kurup, rezervasyonları almaya başladı. Ancak ilgi o kadar yoğun ki etkinlik kapsamında 9 – 11 Eylül arasında şimdiden yer kalmadı.

Bilet almayı başaranlar dizinin heyecan uyandıran dünyasına adım atacak ve gönüllerde taht kuran rollerine bürünen oyuncularla iletişim kurma şansına erişecek. Konsepte uygun yiyecek ve içeceklerin yanı sıra çözülmesi gereken büyük bir gizem de olacak. Bu sayede katılımcıların gerçekten bu dünyada yaşıyormuş gibi hissetmeleri mümkün hale gelecek.

Westworld 2. sezon tanıtımı