reklamı kapat

POPÜLER

HBO’dan yepyeni bilim kurgu dizisi: Westworld [Video]

Yazarı, yapımcısı ve oyuncu kadrosuyla tam bir yıldızlar geçidine dönen Westworld‘ün üzerindeki sır perdesi kalktı ve HBO’nun yeni bilim kurgu dizisinden ilk fragman geldi.

Bizi nasıl bir şeyin beklediğini biraz olsun anlamak için hemen kadroları sayıyoruz: Yapımcı ve yazar koltuğunda ağabeyi Christopher Nolan’ın yönettiği Memento, The Dark Knight ve Interstellar gibi filmlerin senaristliğini üstlenen Jonathan Nolan, oyuncu kadrosunda Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood gibi yıldızlar ve elbette HBO faktörü.

İlk etapta bunun bir Western dizisi olduğunu düşünebilirsiniz ancak 1973 yapımı orijinal filme aşinaysanız durumun bundan çok daha farklı olduğunu biliyorsunuz. Michael Crichton‘un yazıp yönettiği aynı adlı filmden uyarlanan Westworld, zenginler için yaratılan Vahşi Batı temalı eğlence parkının robotlar tarafından ele geçirilmesini konu alıyor.

Önümüzdeki yıl yayınlanmaya başlayacak Westworld için HBO uzun bir fragman yayınlayana kadar bir dizi teaser’la heyecanı artıracağa benziyor. İşte onlardan ilkini hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.