reklamı kapat

POPÜLER

J.J. Abrams ve HBO ortaklığındaki yeni dizi Glare’den ilk detaylar

Westworld ile televizyondaki başarısı bir kez daha gözler önüne serilen J.J. Abrams, HBO ile ortaklığını sürdürmeye niyetli görünüyor. Başarılı yapımcının şimdi de Glare isminde yeni bir dizi için çalışmalara başladığı ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Abrams bu sene ekrana gelen Westworld‘ün yapımcıları arasında yer alıyordu. Dizinin elde ettiği başarının ardından kısa bir süre önce ikinci sezon onayı da duyurulmuştu. Ancak J.J. Abrams’ın HBO ile ortaklığı Westworld ile sınırlı kalmayacak. Variety‘nin haberine göre şimdi de bir uzay draması üzerinde çalışmalar başladı. Şimdilik ismi Glare olarak açıklanan proje birer saatlik bölümlerden oluşacak. Son zamanlarda herkesin konuştuğu uzayda koloni kurma meselesine odaklanacak. Yani insanların dünyadan başka bir gezegende yaşama sürecini konu edecek. Akla ilk gelen Mars olsa da şimdilik hikaye için hangi gezegenin tercih edileceği bilinmiyor.

J.J. Abrams, Javier Gullon ve Ben Stephenson gibi isimlerin yapımcılığında ekrana taşınacak Glare’in yayın tarihi henüz belli değil.