reklamı kapat

POPÜLER

jjabrams

Apple ve HBO sıkı bir yarışın içine giriyor

Apple ve HBO sıkı bir savaşın içine girmeye hazırlanıyor. Dünyanın en iyi senaristlerinden ve yönetmenlerinden biri olan J.J. Abrams yeni bir bilimkurgu dizisinin  hazırlıklarına başlıyor. Apple ve HBO’nun  J.J. Abrams’ın imzasını taşıyacağı bu dizinin haklarını satın almak için rekabete gireceği konuşuluyor.

En son 2008 yılında izleyicilerle buluşan Fringe dizisini yazan Abrams’ın yine sıra dışı bir projeyle karşımıza çıkacağı belirtiliyor. En son Star Wars: The Force Awakens’ı yazan Abrams’ın Star Wars: Episode IX filminde yönetmen koltuğuna oturacağını belirtelim. Projenin ayrıntıları şu anda henüz açığa çıkmasa da dizinin  korkunç ve baskıcı bir kuvvete karşı dünyanın düzenlediği bir savaş teması üzerine olacağı belirtiliyor. Dizinin ne zaman izleyicilerle buluşacağı ise henüz bilinmiyor. Diziyle ilgili yeni detaylar geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

J.J. Abrams, yeni Star Wars filminin yönetmen koltuğuna oturacak

Colin Trevorrow’ın Star Wars: Episode IX’un yönetmenliğinden ayrıldığını açıklamasının ardından gerilim dolu geçen birkaç gün sonundaJ.J. Abrams’ın yeni Star Wars filminin yönetmeni olacağı kısa bir süre önce açıklanmıştı. Abrams, Star Wars: Episode IX filminin yönetmenliği haricinde aynı zamanda filmin senaristliğini de üstlenecek. Star Wars tutkunları tarafından merakla beklenen filmin 20 Aralık 2019 yılında izleyicilerle buluşması bekleniyor.