reklamı kapat

POPÜLER

J.J Abrams

Apple’ın Netflix’in orijinal yapımlarına karşı J.J. Abrams’lı yeni dizisi

Apple, J.J. Abrams’ın yazdığı yeni drama Demimonde’u HBO’ya kaptırmasının ardından pek etmiş gibi görünmüyor. Firma Abrams’ın yapımcılığında Little Voices isimli seriye yeşil ışık yaktı.

Advertisement

Apple, Netflix ve Amazon karşısındaki çevrim içi yayın savaşında kolay kolay geri adım atacak gibi görünmüyor. Demimonde’u HBO’ya kaptırdıktan sonra Vakıf Serisi’nin uyarlaması için anlaşma yapan firma şimdi de J.J. Abrams ve Sara Bareilles’in yapımcılığında bir drama komedi dizisi olan Little Voices için çalışmaları başlattı. Variety‘nin haberine göre Jessie Nelson tarafından yazılıp yönetilecek olan dizi, yarım saatlik bölümlere sahip olacak. Hikayenin detayları belli değil ancak 20’li yaşlarını süren kahramanlarımızın New York’un müzikal çeşitliliği içinde kendini bulmasını konu alacağı belirtiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlk sezon siparişi verildi

iPhone üreticisinin 10 bölüm sürecek olan ilk sezon için çoktan siparişi verdiği biliniyor. Ancak projenin ne zaman çekimlere başlayacağı veya yayınlanacağı şimdilik belirsizliğini koruyor. Öte yandan Abrams’ın sırtında fazlasıyla yük bulunuyor.

Apple çevrim içi yayın servisleriyle olan yarışı hayli ciddiye alıyor. WWDC 2018’de Apple TV’ler için ücretsiz 4K HDR güncellemesini müjdeleyen firma, seyir deneyimini artırmayı hedeflerken, kütüphanesine de yeni orijinal yapımlar ekleyerek izleyicileri kendine çekmeye hazırlanıyor. Ancak firmanın adımları ise geç kalmış gibi görünüyor. İddialı projelerle kendinden bahsettiren iPhone üreticisinin rakipleri karşısında ne kadar başarılı olacağını ise zaman gösterecek.