reklamı kapat

POPÜLER

HP

HP’nin yeni performans canavarı Türkiye’de

HP, üstün oyun performansı için yeni Omen ürünlerini satışa sundu. HP’nin kullanıcıların beğenisine sunduğu yeni cihazlar arasında Omen 15 dizüstü bilgisayarın son sürümü dikkat çekiyor.

Yeni Omen 15, oyun tutkunlarının aradığı gelişmiş donanım ve özelliklerin yanı sıra şimdi daha kolay taşınabilirlik sağlayan daha da ince bir tasarıma sahip. Oyun performansı için geliştirilmiş, üç boyutlu görsellik için tasarlanmış ve daha geniş alan sağlamak için yaratılmış bu dizüstü bilgisayar hem ev ortamında sabit hem de dışarıda mobil kullanımda en üst düzey kullanıcı deneyimi sağlayarak oyun tutkunlarının bir cihazda aradığı tüm özellikleri sunuyor.

MAX-Q Design’a sahip sanal gerçekliğe hazır NVIDIA GeForce GTX 1070 ile göz alıcı grafik deneyimi yaşanıyor. 8.nesil Intel Core i+ H-serisi dört ya da altı çekirdekli CPU ve 32GB’a kadar DDR4-2666 RAM en son oyunları destekler ve aynı anda birden çok görevi yerine getirerek bellek yoğunluğu olan programların kolaylıkla kullanılmasını sağlıyor. Omen 15 dizüstü bilgisayar SSD, HDD, SSD + HDD ve hatta HDD + Intel Optane bellek dahil olmak üzere geniş bir depolama seçeneğine sahip.

144hz 1080p, 60Hz 4k, ya da 60Hz 1080p seçenekleri ve seçilebilecek diğer özellikler arasında yer alan NVIDIA G-SYNC teknolojisiyle HP Omen 15 dikkatleri üstüne çekiyor. 15,6 inçlik ekran boyutuna sahip olan bilgisayarda yüksek ses kalitesi için Bang & Olufsen imzalı hoparlörler tercih ediliyor. Kulaklık kullanmak isteyen kullanıcılar her ayak sesini ve ortam sesini net bir şekilde duyabilecekleri çevresel ses düzeni etkisi yaratan DTS Headphone:X ile üstün bir ses kalitesini deneyimleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni HP Omen 15 ne zaman satışa sunulacak?

Yenilenen HP Omen 15, bu ay itibarıyla 999 eurodan başlayan fiyatla kullanıcıların beğenisine sunulacak.

İlgili Video

Şirketin daha önce tanıttığı çok şık bir dizüstü