reklamı kapat

POPÜLER

Sharp Objects Amy Adams

HBO’nun Amy Adams’lı dizisi Sharp Objects’ten gerilim dozu yüksek fragman [Video]

Game of Thrones ve Westworld gibi dikkat çekici dizilere ev sahipliği yapan HBO şimdi de gerilim dolu bir hikayeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Başrolünde Amy Adams‘ın yer aldığı Sharp Objects’ten paylaşılan ilk tanıtım merak uyandırmayı başarıyor.

Sharp Objects aslında uzun zamandır beklenen yapımlar arasında diyebiliriz. Gone Girl ile dikkat çeken Gillian Flynn tarafından kaleme alınan bu eserin uyarlama çalışmaları çok zaman önce başlamıştı. Hikayenin başrolünü Amy Adams’ın üstlenmesiyle süreç hız kazandı. Üstüne büyük başarı elde eden Big Little Lies‘ın yönetmeni Jean-Marc Vallée de kamera arkasına geçince işler rayına oturmuş oldu.

Ufak bir kasabada geçen Sharp Objects’in merkezinde Camille Preaker yer alıyor. Psikolojik sorunlar yaşayan kahramanımız hayata ve çok memnun olmasa da işine tutunmaya çalışıyor. Fakat ailesinde yaşadığı problemler işleri yoluna koymasına pek müsade etmiyor. Ufak bir gazetede muhabirlik yapan Camille kasabasında yaşanan bir cinayeti araştırmaya başlıyor. Böylece kendini karmaşık ilişkilerin ve gizemli detayların ortasında buluyor.

Mini dizi olarak tasarlanan Sharp Objects’in temmuz ayında ekrana gelmesi bekleniyor. Tam yayın tarihi ise henüz netleşmiş değil. Fakat diziden paylaşılan uzun tanıtımı hemen aşağıda görebilirsiniz.

Sharp Objects tanıtım