reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 1. Sezon 10. Bölüm “The Bicameral Mind” tanıtım filmi [Video]

HBO‘nun büyük ilgi gören yeni dizisi Westworld sonunda sezon finaline ulaştı. Sevilen yapımın The Bicameral Mind isimli bölümünden merak uyandıran bir tanıtım paylaşıldı.

Soruların bir kısmının yanıt bulacağı bu haftaki bölümü Lisa Joy ve Jonathan Nolan birlikte kaleme aldı. Jonathan Nolan aynı zamanda yönetmenlik görevini de üstlendi. HBO tarafından paylaşılan özete göre Doktor Ford yeni hikayesini açıklıyor. Dolores sonunda kim olduğunu kabulleniyor. Maeve ise planını uygulamaya başlıyor.

Sezon finali tanıtımı ortalama bir dakika sürüyor. Karakterlerin görüntüsüne Doktor Ford‘un sözleri eşlik ediyor. Ford “Çocukluğumdan beri hep iyi hikayeleri sevmişimdir.  Olmak istediğimiz insanlara dönüşmemize yardımcı olan hikayeler… Derindeki gerçekleri söyleyen yalanlar… Hep bu büyük gelenekte ufak bir rol oynayabileceğimi düşünmüşümdür. Şimdi tüm bu acılarımdan doğan bir şey var: Yeni hikayem.” cümlelerini sarf ediyor. Ardından Bernard‘ın sesinden “Şiddetle başlayan hazlar şiddetle son bulurlar.” sözlerini duyuyoruz. Tüm bunlar söylenirken Maeve farklı kıyafetlerle asansörde görünüyor. Dolores kendi isminin yazdığı bir mezarlık buluyor. William‘ın Dolores arayışı devam ediyor. Maeve, Clementine‘ı buluyor. Siyahlı Adam ile Dolores arasında bir hesaplaşma yaşanıyor.

Dizinin The Bicameral Mind bölümü Amerika’da 4 Aralık günü ekrana gelecek. Paylaşılan tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.