reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 1.sezon 4. bölüm “Dissonance Theory” tanıtım filmi [Video]

HBO‘nun büyük ilgi gören bilim kurgu dizisi Westworld bu hafta dördüncü bölümüyle ekrana gelecek. Dissonance Theory isimli bölümün tanıtımı izleyicilerle paylaşıldı.

Merakla beklenen bölümün yönetmenliğini Vincenzo Natali üstleniyor. Senaryoyu ise Ed Brubaker ile Jonathan Nolan birlikte kaleme aldı. HBO tarafından paylaşılan özete göre Dolores, William ve Logan ile birlikte ödül avcılığına soyunuyor. Siyahlı adam yanına Lawrence‘ı da alarak aradığı labirente dair kritik bir bilgiye ulaşıyor. Öte yandan Doktor Ford ile Theresa parkın geleceğini konuşuyor. Maeve ise tekrar eden bir anısından dolayı rahatsızlık hissetmeye başlıyor.

Sadece önümüzdeki haftaya odaklanan tanıtım 40 saniye sürüyor. Bernard, Dolores ile konuşuyor. “Senden bir şey denemeni istiyorum.” şeklinde başlayan konuşma, Siyahlı Adam’ın aradığı labirente bağlanıyor. Bernard bunun bir oyun olduğunu, eğer labirentin merkezini bulabilirse özgür kalacağını söylüyor. Dolores de “Sanırım özgür olmak istiyorum” sözleriyle cevap veriyor. Siyahlı Adam ise labirent arayışında yeni insanlarla karşılaşıyor. Tanıtımda Doktor Ford‘un “Tıpkı misafirlerimize dair her şeyi bildiğimiz gibi, çalışanlarımıza dair her şeyden de haberdarız. Bu yüzden sana nazikçe söyleyeceğim: Yoluma çıkma!” sözleri özellikle dikkat çekiyor. Onun bu cümleleri Theresa ile gerçekleşen görüşmede sarf ettiği düşünülüyor.

Geniş bir izleyici kitlesi elde eden Westworld’ün Dissonance Theory isimli bölümü Amerika’da 23 Ekim Pazar günü ekrana gelecek.