reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 1. Sezon 7. Bölüm “Trompe L’Oeil” tanıtım filmi [Video]

Bilim kurgu sevenlerin yeni favorisi Westworld bu hafta Trompe L’Oeil bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yedinci bölümünden merak uyandıran bir tanıtım yayınlandı.

Yeni bölümün yönetmenliğini Frederick E.O. Toye üstlendi. Senaryoyu Halley Gross ve Jonathan Nolan birlikte yazdı. HBO’nun paylaştığı özete göre Dolores ve William güvensiz topraklara doğru yol alıyor. Maeve bir ültimatom veriyor. Bernard ise bir sonraki hamlesini planlıyor.

Tanıtımdaysa androidlerin ne kadar zararlı olabileceğine dair denemelerin yapıldığını görüyoruz. Bunun için Clementine kullanılıyor. Saldırması istenen kişiyi cama çarparak yaralıyor. Cama yayılan kan net bir şekilde görünürken, androidlerin saldırganlık seviyesinin endişe yarattığını görüyoruz. Maeve olası senaryolarda hayatta kalan taraf olmanın da bir türlü döngü olduğunu dile getiriyor. Dolores “Dünyanın nasıl bir düzeni olduğundan çok emindim. Şimdi tüm bunlar bir yalan gibi hissettiriyor.” diyor. Dolores ile William’ı tehlike dolu maceralar bekliyor gibi görünüyor. Tanıtım Doktor Ford’un “Özgür olanlar aslında ev sahipleri… Tabii benim kontrolüm altında.” sözleriyle son buluyor.

Westworld’ün Trompe L’Oeil isimli bölümü Amerika’da 13 Kasım Pazar günü ekrana gelecek.