reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 1. Sezon 9. Bölüm “The Well-Tempered Clavier” tanıtım filmi [Video]

Sezon finali adım adım yaklaşan Westworld‘de heyecan da giderek katlanıyor. Sevilen dizinin The Well-Tempered Clavier isimli yeni bölümünden ilk tanıtım izleyicilerle paylaşıldı.

Bu hafta ekrana gelecek bölümün senaryosunu Dan Dietz ile Katherine Lingenfelter birlikte yazdı. Yönetmenlik görevini ise Michelle MacLaren üstlendi. Paylaşılan özete göre yaşananların ardından Dolores ve Bernard geçmişleri sayesinde bir araya geliyor. Maeve kazandığı yeni özelliklerin ardından Hector‘a cesur bir teklif götürüyor. Teddy sonunda aradığı aydınlanmaya ulaşıyor ancak bunun bedeli biraz ağır oluyor.

Ortalama 50 saniye kadar süren tanıtım William ve Dolores‘i görmemizle başlıyor. Dolores içinde olduğu durumu “O [Arnold] bana labirenti takip etmemi söylemişti. Bunun bana mutluluk getireceğini… Ancak bulduğum şey acı ve dehşet oldu.” sözleriyle tanımlıyor. Maeve yeni Clementine‘a saldırmasının ardından kontrole alınıyor. Bernard onun saldırısı arkasındaki nedeni bulmaya çalışıyor. Bu sırada Maeve harekete geçiyor ve “Bu yoldan daha önce de geçmiştik.” diyerek anılarıyla oynanmasına engel oluyor. Bernard, Doktor Ford‘u sorgulama noktasına geri dönüyor. Ona “Zihnime girdin!” demesinin ardından “Zihnini ben inşa ettim.” cevabını alıyor. Bernard kendisinden saklananları bulmaya çabalarken, Siyahlı Adam düştüğü durumdan kurtulmaya çalışıyor. Wyatt‘ın yanında olduğu ortaya çıkan yeni ev sahibi “Labirent senin için değil. Eğer oyunları bu kadar çok seviyorsan neden bizimkilerden birini denemiyorsun?” diye soruyor.

The Well-Tempered Clavier bölümü Amerika’da 27 Kasım günü ekrana gelecek. Paylaşılan tanıtımı haberin başlangıcında bulabilirsiniz.