reklamı kapat

POPÜLER

Pacific Rim: Maelstrom’un setinden ilk görüntüler

22 Kasım 2016

2013 senesinde vizyona giren Pacific Rim‘in hikayesi Maelstrom ile devam ediyor. Uzun zamandır merakla beklenen yapımın çekimlerine başlandı. Setten ilk fotoğraflar da sonunda gün yüzüne çıktı.

Pacific Rim: Maelstrom için çalışmaların başladığı birkaç hafta önce belli olmuştu. Star Wars: The Force Awakens ile tanıdığımız John Boyega sosyal medyada paylaştığı fotoğraf ile müjdeli haberi vermiş ve filmin ismini duyurmuştu. Yönetmenliğini Steven S. DeKnight‘ın üstlendiği projenin çekimleri Sidney‘de devam ediyor. Boyega burada karşımıza Stacker Pentecost‘un (Idris Elba) oğlu rolünde çıkıyor. Maelstrom’un tam olarak neyi konu ettiği ise henüz bilinmiyor. Konuya dair detayların ilerleyen aşamalarda izleyicilerle paylaşılması bekleniyor.

Ünlü yönetmen Guillermo del Toro‘nun yarattığı serinin yeni filmini Derek Connolly kaleme alıyor. Burada John Boyega’ya Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian ve Levi Meaden gibi oyuncular eşlik ediyor.

Pacific Rim: Maelstrom’un 23 Şubat 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor. Filmin setinden paylaşılan ilk kareleri haberin başlangıcındaki galeride bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER