reklamı kapat

POPÜLER

Pacific Rim Uprising’den ilk tanıtım gün yüzüne çıktı [Video]

2013 senesinde hayatımıza giren ve hikayesiyle büyük ilgi uyandıran Pacific Rim devam ediyor. Pacific Rim Uprising olarak adlandırılan devam filminin ilk tanıtımı sonunda karşımızda!

Ünlü yönetmen Guillermo del Toro tarafından yaratılan Pacific Rim vizyona girdiği dönemde pek beğenilmedi. Ancak buna rağmen 411 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etmeyi başardı. Guillermo del Toro’nun hayranları tarafından ilgiyle takip edilen hikayenin devam edeceği de bir süre sonra belli olmuştu. Fakat bu sefer yönetmen koltuğunda Daredevil ile tanıdığımız Steven S. DeKnight yer alıyor. Oyuncu kadrosu ise tahmin edebileceğiniz üzere değişiyor.

Yeni hikayenin başrolünde Star Wars: The Force Awakens ile tanıdığımız John Boyega‘yı görüyoruz. Sevilen oyuncu bu sefer Jake Pentecost karakteriyle karşımıza çıkıyor. Ona bu yeni hikayede Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian ve Levi Meaden gibi isimler eşlik ediyor.

Paylaşılan tanıtımda ise “göklerden gelecek kahramanları beklemedik, kendimiz birer kahramana dönüştük” mesajı veriliyor. Ardından Jaeger programına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Son olarak John Boyega’nın yüzünü görmemizle tanıtım son buluyor.

Pacific Rim Uprising’in 23 Şubat 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor. Filmin San Diego Comic Con kapsamında paylaşılan ilk tanıtımını ise hemen haberimizin girişinde bulabilirsiniz.