reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8’i her açıdan gösteren detaylı görseller ortaya çıktı

21 Temmuz 2017

Samsung Galaxy Note 8’in çıkışına haftalar kala cihazla ilgili detaylar iyice netleşmeye başladı. Daha önce cihazın birkaç görseli gün yüzüne çıkmış fakat her yerini ayrı ayrı gösteren görseller bir türlü kendisini göstermemişti. Yeni yayınlanan görsellerle birlikte cihazın tasarım konusundaki tüm soru işaretleri akıllardan siliniyor.

Öncelikle ön tarafa baktığımızda Galaxy Note 8’de Galaxy S8 tasarımınının korunduğu görülüyor. Kısa bir süre öncesinde Galaxy Note 8’in ekranının üst kısmındaki çerçevenin alttakine göre biraz daha büyük olacağı yönünde can sıkıcı bir iddia ortaya atılmıştı. Neyse ki sızan son görseller böyle bir durumun olmadığını gösteriyor. Telefonun genel hatlarının Galaxy S8’e göre daha keskin olması da dikkat çeken yönlerden biri.

Arka tarafa baktığımızda daha önce ortaya çıkan görsellerden çok da farklı bir görüntü ortaya çıkmıyor. Beklendiği üzere çift kameranın kullanıldığı telefonun parmak izi okuyucusu kameranın hemen yanında yer alıyor.  Tek kameralı Galaxy S8’de parmak izi okuyucuyu kullanmak zorken bu cihazda nasıl bir deneyim yaşanacağı merak konusu. Cihazın alt kısmında hoparlör, kulaklık girişi ve S Pen yer alıyor. Sağda güç tuşunun bulunduğu telefonun sol tarafında ise ses açma kapama tuşuyla Bixby tuşu görülüyor. Yayınlanan görsellere haberin girişinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR