reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8’in ön paneli sızdı

Samsung Galaxy Note 8’le ilgili iddialar hızla ortaya çıkmaya devam ediyor. Daha önce tasarımıyla ilgili bazı çizimler sızdırılan, içerisinde yer alacak donanımı detaylanan ve çıkış tarihiyle ilgili de bazı detaylar gün yüzüne çıkmıştı. Şimdi ise cihazın ön paneli internet ortamına sızdı. 

Daha önce Samsung Galaxy Note 8’in ekranıyla ilgili bazı iddialar ortaya atılmıştı. Temelde Galaxy S8 ile aynı yapıda olacağı söylenen ekranın çerçeve yapısında bazı değişikliklerin olabileceği söylenmişti. Sızan görselde Galaxy Note 8’in ön panelinde fazla bir değişiklik göze çarpmıyor. Yan taraflarda tıpkı Galaxy S8’de olduğu gibi herhangi bir çerçeve bulunmuyor. Üst ve alt kısımda ise çok az bir boşluğa yer veriliyor. Galaxy Note 8 ve Galaxy S8’in çerçeve kalınlıklarının aynı mı olacağı yoksa Galaxy Note 8’de zaten az olan çerçevenin daha da mı inceltileceği konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor.

Ön taraftan ana ekran tuşunu kaldırmasına kesin gözüyle bakılan Galaxy Note 8’in arkasında parmak izi okuyucuya yer verip vermeyeceği merakla bekleniyor. Samsung’un parmak izi okuyucusunu ekran üzerine entegre etmesi ihtimaller dahilinde bulunuyor. 6,3 inçlik dev bir ekranla geleceği söylenen Galaxy Note 8’in tasarımında ne gibi farklılıklar olacağının önümüzdeki dönemlerde netleşmesi bekleniyor.

 

YORUMLAR