reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Samsung Galaxy Tab S7 Plus

Samsung Galaxy Tab S8 ailesi için ilk detaylar sızdı

Galaxy Tab S7 ailesi yeni satışa sunulmuşken Samsung Galaxy Tab S8 ile ilgili ilk iddialar ortaya çıkmaya başladı. Bu yılın ikinci yarısında tanıtılmasını beklediğimiz Galaxy Tab S8 ve Galaxy Tab S8 Plus sunacağı güçlü performansla dikkatleri üstüne çekecek.

Qualcomm’un en yeni işlemcisi Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacağı iddia edilen tabletlerde 8 GB veya 12 GB RAM’in kullanılacağı söyleniyor. 128 GB, 256 GB ve 512 GB ise tabletin sunacağı depoalama seçenekleri arasında olacağı konuşuluyor. Yeni modellerdeki ekranların ve parmak izi sensörün bir önceki modelle aynı olacağı ifade ediliyor. Samsung’un 11 inçlik modelde 120 Hz LCD ekrana, 12,4 inçlik modelde ise 120 Hz AMOLED ekrana destek vereceği dile getiriliyor. Ufak ekranlı modelde 8.000, büyük ekranlı modelde ise 10.900 mAh kapasiteli pil kullanılacağı belirtiliyor. 25 wattlık hızlı şarj ise tablette yer alması beklenen özellikler arasında.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Tab S8 modellerinin fiyatları belli mi?

Yeni modellerle ilgili bilgiler şu an için bunlarla sınırlı durumda. Yeni Galaxy ailesinin üyeleriyle ilgili bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Bu arada Galaxy Tab S7 incelemesine buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Haberde kullanılan görsel Samsung Galaxy Tab S7’ye aittir

İlginizi Çekebilir

Apple’ın en yeni kablosuz kulaklık modeli