reklamı kapat

POPÜLER

Canavara dönüşen limuzinin çamurla olan mücadelesine ortak olun [Video]

Modifiye edilmiş arazi araçlarını bir araya getiren organizasyonun en dikkat çeken üyesi Lincoln marka bir limuzin oldu.

Bolca çamur, arazi ve heyecan… Bu kelimeleri bir araya getirdiğimiz zaman arazinin sahipleri olan SUV modelleri hemen aklımızda beliriverir. Son yılların en hareketli dönemini geçiren bu sınıfta üreticiler çıkarttıkları yeni modelleler ve girdikleri yeni sınıflarla arazideki bu rekabeti model çeşitliliğinde de sürdürüyor. Peki, asfalt dışına çıkmak için bir tercih yapmanız gerekse ve size sunulan bu tercihler arasında bir limuzin olsa seçiminiz hangisinden yana olurdu? Dünyanın en havalı limuzini olmaya aday olan haberimizin kahramanını görmeden önce sizlere bir kez daha düşünmenizi öneriyoruz.

Amerika’nın Michigan eyaletinde düzenlenen ve modifiye edilip ekstra zorlu araziye uygun hale getirilmiş canavarları bir araya getiren organizasyonda birbirinden ilginç SUV modelleri çamurun üzerinden gelmek için birbirleriyle yarıştı. Genellikle SUV ve pickup modellerinin “Monster” modellerinde dönüştürüldüğü organizasyonun en dikkat çeken aracıysa Lincoln marka bir limuzine yapılan geliştirme oldu. Bildiğiniz tüm limuzin tanımlarını unutturacak Mud Force One ekibinin Lincoln’ü ile birlikte diğer katılımcılar fazlasıyla derin olan çamur birikintisini geride bırakmaya çalıştı. Sözü fazla uzatmadan sizleri bolca çamurun yer aldığı keyifli bir videoyla baş başa bırakalım. İlgili videoya haberin ana görseli üzerinden ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR