reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Note 8’in en net görselleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy Note 8 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce teknik özellikleri ve kamerası detaylanan cihazın şimdi de tasarımıyla ilgili en net bilgiler gün yüzüne çıktı. Yayınlanan kılıf görsellerinde Galaxy Note 8 tasarımına yakından göz atma fırsatı yakalıyoruz. 

Yeni yayınlanan kılıf görselleri çok farklı bir tasarıma işaret etmiyor ve daha önce iddia edilen tasarımsal değişiklikleri doğruluyor. Ön tarafa baktığımızda Galaxy S8 ile neredeyse tamamen aynı tasarım bizleri karşılıyor. Bu kısımda çerçevede herhangi bir azalma olduysa bile görsel üzerinden bunu söylemek pek mümkün değil.

Galaxy Note 8’i Galaxy S8’den tasarım olarak ayırt etmek için arka kısma bakmak gerekiyor. Galaxy S8’de tek kamera bulunurken Galaxy Note 8’de ise daha önce de iddia edildiği gibi çift kamera göze çarpıyor. Monokrom ve RGB kameraların 13 megapiksel çözünürlüğünde olacağı söyleniyor. Görsellerden kamera çıkıntısının ne kadar olduğu görülemiyor. Fakat daha önceki görseller doğruysa bu çıkıntının Galaxy S8’dekine göre daha fazla olacağını söylemek mümkün. Parmak izi okuyucu tıpkı Galaxy S8’deki gibi yine kameranın yan tarafında kendisine yer buluyor. Bir süredir parmak izi okuyucuyu ekrana entegre etmek için çalışan Samsung, bu teknolojiyi Galaxy Note 8’e yetiştiremeyecek gibi görünüyor.