reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8’in en detaylı görseli ortaya çıktı

Geçen günlerde kılıfın içerisindeki çizimleri yayınlanan ve bazı noktalarda akıllarda soru işaretleri bırakan çizimin ardından bu kez Samsung Galaxy S8’in çok daha net görselleri yayınlandı. Bu yeni fotoğraflarda telefonun önü ve arkası daha iyi bir şekilde görülebiliyor. 

Gri renkteki cihazın siyah ve şeffaf kılıfla göründüğü görsellerde daha önce net olarak görünmeyen arka kısımla ilgili fikir sahibi oluyoruz. Önceki modellerde kameranın sağ tarafına konumlandırılan flaş ve kalp ritmi sensörünün üste taşındığı görülüyor. Yer alacak mı, almayacak mı tartışmalarının yaşandığı 3,5 milimetrelik kulaklık girişinin altta göründüğü cihazın sağ tarafında hiçbir tuşa yer verilmediği ve tüm tuşların sola alındığı dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tasarımın tam olarak bu şekilde geleceğini söylemek güç ancak benzer çalışmalar arka arkaya ortaya çıktığından ötürü cihazın böyle bir görünüşe sahip olma ihtimali bir hayli yüksek. MWC 2017’de sınırlı cihazla görücüye çıkacağı iddia edilen Galaxy S8’le ilgili detaylar için bir süre daha beklemek gerekiyor.