reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8’in fotoğrafı ilk kez gün yüzüne çıktı

Samsung Galaxy S8 ile ilgili öğrenmediğimiz bir şey kalmadı desek yalan olmaz sanırız. Samsung’un bilgi sızmaması için elinden geleni yapacağı söylenen cihaz, “sakınan göze çöp batar” sözünü aratmayacak şekilde tüm detaylarıyla internet ortamına yayıldı. Şimdi ise cihazın tasarımını gözler önüne seren bir fotoğraf ortaya çıktı. 

samsunggg
Cihazın neredeyse çerçevesiz ekranla geleceği uzun bir süredir biliniyor ancak tasarımının nasıl olacağı hakkında net bilgiler bulunmuyordu. Sızan görselde daha önceki konsept çalışmalarına benzer bir cihaz karşımıza çıkıyor. Kavisli ekranıyla zaten yanlarda çerçevesi bulunmayan cihazın alt ve üst kısmındaki çerçevenin oldukça inceldiği görülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alt kısımdaki menü tuşlarının ve fiziksel ana ekran tuşunun kaldırılmasıyla birlikte Samsung logosu alt kısımda kendine yer bulurken üst kısımda ise fazla bir değişiklik göze çarpmıyor. Samsung Galaxy S8’in gerçek tasarımının bu olacağını kesin olarak söylemek imkansız ancak iddialar doğruysa buna yakın bir tasarım göreceğimizi söyleyebiliriz.