reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S8 Plus’ın ayak sesleri duyulmaya başladı

2017’ye girmemize kısa bir süre kaldı ve yılın başlarında çıkması beklenen Samsung Galaxy S8 ile ilgili iddialar da hız kazandı. Daha önce Galaxy S8 ile ilgili birçok bilgi açığa çıkmıştı. Şimdiyse cihazın “Plus” versiyonuna ait olduğu iddia edilen bazı bilgiler açığa çıktı.

Buna göre 5,1 inçlik bir Galaxy S8 modeli gelmeyecek. Bunun yerine baz modelin boyutu 5,7 inç olacak. Bu boyut bile zaten yeterince büyükken söylenenlere bakılırsa bir de 6,3 inçlik model geliyor. Ekran büyük olsa da çerçevesiz yapı sayesinde cihazın 5,7 inçlikle aynı boyutta olacağı belirtiliyor. Henüz cihaz için bir isim zikredilmemiş olsa da Galaxy S8 Plus adının ihtimaller dahilinde olduğunu söylemek mümkün. Devasa ekranlı bu telefon gerçeğe dönüşecek mi, yoksa iddia aşamasında mı kalacak, bunu hep birlikte göreceğiz.

*Haberde kullanılan temsili görsel Samsung Galaxy S7 edge’e aittir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Galaxy S8 Plus’ın ayak sesleri duyulmaya başladı” için bir cevap

  1. Olcayto anaçoğlu dedi ki:

    Muhtemelen olacaklar, Galaxy S8 Edge modeli ile çıkacak. 6 ay sonrasında Normal çıkış periyodunda Note 8 yerine Kalemli bir S8 Plus çıkacaktır. Bu sayede. samsung hem S serisi telefonlarında bir kademe daha atlamış olacak hem de medya da sıkça dönen daha büyük ekranlı telefonlarını daha fazla kullanıcıya ulaştırmış olacaktır. Ayrıca muhtemelen çıkacak olan Iphone 8 veya 7S 10. yıl özel cihazlarının da önünü kesmek adına böyle bir hamle gelebilir.
    Öte yandan şuan için sadece kablosuz şarj duyumları dönen apple tarafında ise benim görüşüm üç farklı modelin çıkacağı. 4.7″ 5.2″ ve 5.5″.