reklamı kapat

POPÜLER

Pacific Rim Uprising

Pacific Rim Uprising aksiyon dolu yeni fragmanıyla karşımızda [Video]

Gözlerimizi yollarda bırakan Pacific Rim Uprising yakında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. On sene sonrasına gideceğimiz devam filminden heyecan uyandıran yeni bir fragman paylaşıldı. Böylece filmin yeni kahramanları tanışma fırsatı elde etmiş olduk.

Guillermo del Toro’nun izleyicilerle buluşturduğu Pacific Rim serisi yola devam ediyor. İkinci filmin oyuncu kadrosu ise John Boyega, Scott Eastwood, Tian Jing, Adria Arjona, Charlie Day ve Rinko Kikuchi gibi isimlerden oluşuyor. Star Wars: The Force Awakens ile tanıdığımız John Boyega bu kez Jake Pentecost karakteriyle karşımıza çıkıyor.

Yeni kahramanlarla tanışma zamanı

Daha önce de bahsettiğimiz üzere Pacific Rim’de seyrettiğimiz olaylar üzerinden tam on sene geçiyor. Düşman alt edilmiş olsa da onların bir gün geri dönmesi bekleniyor. Fragmana bakılırsa Kaijuların dönüşüne dünyadan birileri yardımcı oluyor. Üstelik Kaijular evrimleşmiş ve çok daha zorlu bir düşmana dönüşmüş durumda. Bu da Jaegar pilotu olacak yeni kişilere ihtiyaç duyulmasına neden oluyor. Stacker Pentecost‘un sorumsuz oğlu Jake burada devreye giriyor ve sorumluluğu üstleniyor. Böylece Kaijularla mücadele bir kez daha başlamış oluyor.

Yönetmenliğini Steven S. DeKnight’ın üstlendiği Pacific Rim: Uprising’i 23 Mart‘tan itibaren seyredebileceğiz. Paylaşılan yeni fragmanı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Video