reklamı kapat

POPÜLER

Pacific Rim: Maelstrom için çalışmalar başladı

Bir süredir geleceği belirsiz olan Pacific Rim serisinden sonunda olumlu bir haber geldi. John Boyega‘nın paylaştığı fotoğraf filmin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Türkçe’ye Pasifik Savaşı ismiyle çevrilen ilk film 2013 senesinde vizyona girdi. Pacific Rim’de Idris Elba, Charlie Hunnam, Rinko Kikuchi, Charlie Day, Diego Klattenhoff, Robert Kazinsky ve Ron Perlman gibi oyuncular yer almıştı. Ünlü yönetmen Guillermo del Toro‘nun beyaz perdeye aktardığı hikaye büyük ilgi gördü. Durum böyle olunca devam filminin duyurulması da gecikmedi. Ancak proje bir türlü prodüksiyon aşamasına ulaşamadı. Ertelenme haberlerinin de ardı arkası kesilmedi. Sonunda Pacific Rim: Maelstrom isimli ikinci yapımın senaryo aşaması tamamlandı. Bu müjdeli haber Star Wars: The Force Awakens ile tanınan John Boyega‘nın paylaştığı fotoğraf ile ortaya çıktı.Fotoğrafın hemen altında “Bugün Pacific Rim’in ilk günü. Harika bir macera bizi bekliyor.” sözleri yer alıyordu.

Devam filminde John Boyega’nın yanı sıra Scott Eastwood, Cailee Spaeny, Jing Tian ve Levi Meaden gibi oyuncuları izleyeceğiz. Pacific Rim: Maelstrom’un 23 Şubat 2018‘de vizyona girmesi bekleniyor.

First day on Pacific Rim today. Here’s to a great adventure ahead ✌🏿

A photo posted by BOYEGA (@jboyega_) on

YORUMLAR