reklamı kapat

POPÜLER

Sonic

Sonic filmi başrolünü Westworld’de buldu

SEGA‘nın sevilen karakterlerinden biri olan Sonic’in yakın zamanda beyaz perdeye taşınacağı bir süredir belliydi. Giderek hız kazanan projede sonunda başrolü üstlenecek isim de belli oldu. Üstelik aranan kan Westworld‘de bulundu.

Tam ismi Sonic the Hedgehog olan bu proje aslında 2014 senesinden beri gündeme geliyor. Başlangıçta Sony’nin niyetlendiği bu projeyi daha sonra Paramount stüdyoları devraldı. O zamandan bu yana da ciddi gelişmeler kaydedilmesine şahit oluyoruz. Önce ilk Deadpool filminin yönetmeni Tim Miller‘ın yapımcılık görevi üstleneceği ortaya çıktı. Ardından filmin kamera arkasına Jeff Fowler‘ın geçeceği açıklandı. Sıra Sonic’in karşısında izleyeceğiniz insan karakteri canlandıracak ismi bulmaya gelmişti. Akıllardan Paul Rudd, Jack Black ve Owen Wilson gibi ünlü isimler geçiyordu. Fakat aranan kan bambaşka bir yerde, son zamanların ilgi çeken işlerinden Westworld’de bulundu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İki sezondur HBO’nun dizisi Westworld’de Teddy rolünde izlediğimiz James Marsden‘in filmin başrolünü üstleneceği açıklandı. Daha önce X-Men serisinde Cyclops olarak da seyrerriğimiz oyuncu Tom isminde bir karakteri canlandıracak. Bu karakter Sonic’e maceralarında yardımcı olan bir polis olarak tanımlanıyor.

Nasıl bir hikaye anlatılacağı fazlasıyla merak edilen Sonic the Hedgehog’un 15 Kasım 2019‘da vizyona girmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Westworld 2. sezon fragmanı