reklamı kapat

POPÜLER

Sonic

Fragman sonrası Sonic tasarımı için “değişim” açıklaması

Bu yıl hiper realistik tasarımla gelen 2 film izleyeceğiz. Biri Dedektif Pikachu diğeri ise Sonic the Hedgehog. Ancak Sonic’in fragmanından sonra başlayan isyanla Paramount işleri değiştirmeye hazırlanıyor.

Sonic the Hedgehog, tıpkı Pikachu gibi hiper realistik tasarımıyla bu yıl vizyondaki yerini alacak. Dedektif Pikachu filminin tasarımları ve fragmanlarından sonra karşımıza çıkan Sonic’in ise ne yazık ki izleyici tarafından aldığı tepki, Dedektif Pikachu filmindeki tasarımların yanına dahi yaklaşamıyor. Hayranlar Sonic’in garip görünümü üzerine pek çok yorum yaparken, tasarımı düzeltecek şekilde gönderi paylaşanlar dahi mevcut. Sonic’in bu tüyleri diken diken eden ilginç tasarımı filmde Jim Carrey‘i dahi gölgede bırakmış durumda. Ki bu filmde Carrey, Dr. Ivo “Eggman” Robotnik’i canlandırıyor. Fragmanın sonundaki dönüşümü ise neredeyse mükemmel. Üstelik Carrey’nin özlenen rol tarzına da çok uygun bir karakter. Ancak gelin görün ki gözlerimizi kanatan Sonic’ten ötesine bakamıyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sonic tasarımı değişecek

Hayranlar tarafından gelen onlarca tepki sonrası yönetmen Jeff Fowler, Twitter üzerinden yeni bir açıklama yaptı. “Destekleriniz ve eleştirileriniz için teşekkür ederiz. Mesajınız alındı. Tasarımdan memnun değilsiniz ve değişmesini istiyorsunuz. O halde bunu yapacağız. Paramount ve Sega’daki yerkes karakteri yapabileceği en iyi şekilde tasarlamaya çabalıyor.” diyen Fowler, bir sonraki fragmanda farklı bir tasarım göreceğimizin sinyallerini veriyor. Belli ki bacaklar inceltilecek, gövde biraz daha küçültülecek, gözler ve kafa büyütülecek… Yapılacak çok iş olduğu ise kesin.

Sonic the Hedgehog 8 Kasım‘da vizyondaki yerini alacak. Şimdilik bir erteleme açıklaması bulunmuyor.

İlgili video

Filmin fragmanı