reklamı kapat

POPÜLER

Honor 8X Honor 10 Lite
Honor 8X Honor 10 Lite
Honor 8X Honor 10 Lite

Güzel indirim var; Honor’dan anneler gününe özel akıllı telefon kampanyası

03 Mayıs 2019

Huawei alt markası Honor‘ın anneler gününe özel güzel bir akıllı telefon kampanyası duyuruldu. Kampanya kapsamında Honor 8X ve Honor 10 Lite bulunuyor.

Huawei desteğiyle ciddi bir büyüme gösteren Honor‘un hatırlarsınız geçtiğimiz hafta Türkiye’deki 1. Yılını kutlanmıştı. Onun hatırına 9 Lite modeli için bir A101 kampanyası ayarlayan firma, bu sefer anneler gününe özel kampanya ile karşımızda. Bu yeni kampanyada özellikle 8X modeli için ciddi indirimler var. Her şeyin en güzelini hak eden annelerimiz için Anneler Günü’ne özel fırsatlar sunuyoruz diyen firma, bu doğrultuda 64 GB Honor 8X modelini 2.399TL yerine 2.099TL, 128 GB modeli ise 2.599TL yerine 2.299TL fiyatlarla (Vatan Bilgisayar üzerinden) satıyor. Yine aynı yerde 64 GB Honor 10 Lite modeli 1.999 TL yerine 1.949 TL fiyatı ile satılıyor. Kampanya dahilinde bu iki model de 49 TL’ye +1 yıl Keyifli Garanti fırsatı ile elde edilebiliyor. Anneler Günü’nün 12 Mayıs pazar günü olduğunu da yeri gelmişken belirtmekte fayda var.

Honor 8X Honor 10 Lite
Honor 8X Honor 10 Lite
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor telefonlar Huawei resmi garantisi ile satılıyor

Bu açıdan modellerde bir servis sorunu yaşanmıyor. Huawei’den çok daha bütçe dostu modeller hazırlayan Honor, güncelleme konusunda da iyi adımlar atıyor. Kampanya dahilinde satılan iki telefon modeli de ince çerçeveli şık tasarımlara sahip. Burada 8X’de normal bir çentik, 10 Lite modelinde ise damla çentik kullanılıyor. Gövdeleri ışığa göre desen oluşturan yapıda olan akıllı telefonlar, aşırı yüksek beklentisi olmayanları mutlu edecek teknik detaylarla geliyor.

Yapılan son ÖTV zammı sonrasında daha önce hiç olmadığı kadar büyük önem arz eder hale gelen bu tarz modeller, kullanıcıların temel ihtiyaçlarının sorunsuz olarak karşılayabiliyor. Artık Türkiye’de yer alan firmaların fiyat etiketi belirleme noktasında çok daha cömert olması gerekiyor. Bu konuda Xiaomi ile Honor ve bağlantılı olarak Huawei’ye gerçekten büyük iş düşüyor.

İlginizi Çekebilir

Oldukça ilginç bir iPhone kılıfı