reklamı kapat

POPÜLER

Huawei

Huawei’den Anneler Günü’ne özel dikkat çekici hediyeler

Huawei, bu yıl 9 Mayıs‘ta kutlanacak Anneler Günü’nü yeni bir kampanya ile kutluyor. Kampanya kapsamında Huawei Online Mağaza’ya üye olup, Anneler Günü için iyi dileklerini Topluluk sayfasında paylaşan kullanıcılar, 50 farklı hediyeden birini kazanma şansı yakalayacak.

Huawei, yeni kampanyası ile hem indirim kuponları dağıtıyor hem de anneleri için en güzel mesajları yazan kullanıcıları 50 üründen oluşan bir seçki ile ödüllendiriyor. Şirketin Anneler Günü kampanyası 26 Nisan ve 11 Mayıs tarihleri arasında sürecek.

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların Huawei Online Mağaza bültenine abone olup, Topluluk sayfasında anneleriyle ilgili en güzel anısını paylaşmaları gerekiyor. Kullanıcılar bu işlemleri buraya tıklayarak gerçekleştirebilecek.

Online mağaza bülten abonesi olan kullanıcılar 50 TL değerinde hediye çekinin yanı sıra, Huawei Sound, FreeBuds Studio ve Eyewear II ürünlerinde geçerli olan yüzde 25 indirim kazanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, Anneler Günü’nde anneleri mutlu etmeye hazırlanıyor

Şirket tarafından belirlenecek bir ekip, Huawei Topluluk sayfasında en çok beğenilen 100 anı arasından 50’sini kazanan olarak seçecek. Seçilen kişiler, alacakları kupon sayesinde aşağıdaki 50 üründen birini annelerine hediye olarak alabilecekler:
– 1 adet P SMART Pro
– 2 adet P30 Lite
– 3 adet P30
– 8 adet MatePad 10.4
– 16 adet FreeBuds 3 (Kırmızı)
– 20 adet Watch Fit

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S ailesi için geçmişe dönüş videosu