reklamı kapat

POPÜLER

Honor 8C Honor 8X

Honor 8X

Honor 8C Honor 8X

Honor 8X

Honor 8C Honor 8X
Honor 8C Honor 8X

Honor 8C ve Honor 8X almak isteyenler için iki güzel kampanya

01 Haziran 2019

Huawei alt markası Honor‘un dikkat çeken iki akıllı telefon modeli Honor 8C ve Honor 8X için Vatan Bilgisayar iki güzel kampanya hazırladı.

Firmadan yapılan resmi açıklamada ilk olarak Honor 8X modeli karşımıza çıkıyor. Honor, Vatan Bilgisayar ile gerçekleştireceği yeni kampanyasında Honor 8X telefon alanlara 350 TL değerinde hediye çeki sunuyor. 1-16 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında cep telefonu 2.399 TL fiyat etiketiyle satılacak. Bu kampanyada hediye çekinin yanı sıra, 12 ay taksit imkanı da sağlanacak. Diğer kampanyanın merkezinde ise Honor 8C yer alıyor. Honor, en yeni cep telefonu modellerinden biri olan 8C’yi Vatan Bilgisayar’da 30 Mayıs itibariyle satışa sunuyor. 8C, kampanya kapsamında 1.799 TL fiyat etiketiyle ve hepsinden önemlisi 12 ay taksitle satın alınabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Honor 8X ve Honor 8C, orta seviyede iddialı modeller

Ortak olarak oldukça dikkat çekici bir tasarımları bulunan cihazlar, Türkiye pazarı için büyük önem arz ediyor. Huawei’nin Android lisansının iptal edilmesinden etkilenmeyen cihazlar, Türkiye’de çok büyük bir kitleye hitap ediyor. Çentikli tasarımı benimseyen telefonlardan 8X gücünü Kirin 710 işlemciden alırken, 8C’de Snapdragon 632 karşımıza çıkıyor. Ciddi satış rakamlarına ulaşan cihazlardan özellikle 8X öne çıkmayı biliyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’ye gelmesini umduğumuz amiral gemisi