reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

En dikkat çeken Samsung Galaxy S10 versiyonu için tarih verildi

Güçlü amiral gemileri Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ için geçtiğimiz ay ortaya çıkan renk seçeneği için beklenen tarih verildi.

Samsung Galaxy S10 ailesi biliyorsunuz tasarımsal olarak oldukça beğeniliyor. Ekrana entegre edilen kameraları ve parmak izi sensörleri sayesinde çerçeveleri çok ince olan telefonlar, Türkiye’de prizma yeşil, prizma siyah ve prizma beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle satılıyor. Bu renkler güzel ancak çok iddialı değil. Esas iddialı renk ise çok yakında geliyor. Bahsettiğimiz bu renk “Cardinal Red” olarak geçiyor. Hem Samsung Galaxy S10 hem de Galaxy S10+ için sunulacak renk, cebinizden çıkardığınız anda dikkatleri üzerine çekecek kadar etkileyici duruyor. Sayfada görebileceğiniz gibi aşırı koyu olmayan bir kırmızı tonu bulunan Cardinal Red, söylendiği kadarıyla haziran ayı içerisinde raflara çıkıyor. Avrupa kazarına kesin olarak gelecek versiyonun, Türkiye’de satılıp satılmayacağı şimdilik bilinmiyor. Modelin almayı düşünenler için çok güzel duran bu yeni seçenek, ciddi talep görecek izlenimi oluşturuyor.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10+ yılın en iyilerinden

Hem kameraları hem de performansıyla üst düzey bir noktada yer alan telefonlar, Türkiye’de de yüksek fiyatlara rağmen ciddi seviyede satılıyor. Yeni renk ile gündemden düşmeyen modeller, Android tarafındaki en iyi seçeneklerden.

İlginizi Çekebilir

Firmanın ilginç akıllı televizyon modeli The Sero