reklamı kapat

POPÜLER

Samsung akıllı saat

Samsung akıllı saatler için beklenen büyük güncelleme Türkiye’de!

Güney Kore merkezli teknoloji Samsung, Galaxy Watch, Gear S3 ve Gear Sport akıllı saat modelleri için beklenen güncellemeyi Türkiye’de kullanıma sundu.

Geçtiğimiz haftalarda resmi bir açıklama yapan Samsung, Galaxy Watch Active‘in önemli özelliklerinin Galaxy Watch, Gear S3 ve Gear Sport akıllı saat modellerine de geleceğin, müjdelemişti. İşte bu güncelleme, Türkiye’de satılan Galaxy Watch, Gear S3 ve Gear Sport saatler için indirmeye sunuldu. Yavaş yavaş herkese yani her cihaza gelen güncelleme, bizim elimizdeki Gear S3 için yaklaşık olarak 110 MB bir boyuta sahip. Peki bu güncelleme ile tam olarak neler geliyor? Şirketin resmi güncelleme noktalarına göre ilk olarak “akıllı saat için One UI” arayüz karşımıza çıkıyor. Güncellenen grafikler ile yeni bir görünüm getiren güncelleme, firmaya göre ayar kontrolüne hızlı erişim sağlamak için ek sayfaları destekliyor. Ayar menülerinin keşfedilmesi kolaylaştırılan saat, daha akıllı hale getirilmesi için bir günlük bilgilendirme ayarına da kavuşmuş. Uyku modu artık açılıp kapatılabiliyor denilen yeni sürüm, saatin dokunarak uyanmasına da da izin veriyor.

Bunlara ek olarak saatlere kullanıcının günlük etkinliklerini gösteren “günlük etkinlik” özelliği de dahil edilmiş durumda. Saat ile telefon arasındaki bağlantıyı / eşitleme performansını geliştiren yeni yazılım, arka plandaki uygulamaları yönetme ayarları da sunuyor. Samsung güncelleme noktalarına “artık saat şekillerinin yeni tasarımlarını” indirebilirsiniz ibaresini de paylaşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung, eski akıllı saat modellerini unutmuyor

Bu durum da büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan saatler için gerçekten güzel görünüyor. Dediğimiz gibi herkese gelmesi zaman alacak yeni güncelleme, saatlere taze bir nefes veriyor.

İlgili Video

Yeni model Galaxy Watch Active