reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Gear S2

Samsung Gear S2 sahiplerine güncelleme müjdesi

Samsung Gear S2 kullanıcıları beklenmedik bir güncelleme ile karşı karşıya. Sürpriz güncellemenin pil odaklı olduğu kaydediliyor.

Samsung, Gear serisini geride bırakarak Galaxy Watch serisine geçiş yapsa da 5 yıllık Samsung Gear S2 modelini unutmamış gibi görünüyor. Akıllı saat sahipleri, beklenmedik bir güncelleme almaya hazırlanıyor. R730AUCU3CQK1 kodlu güncellemenin dağıtımının başladığı kaydedilmiş. 6,79 MB’lık güncellemenin açıklamasında kullanım süresinin artırıldığı ve cihaz güvenliği için adım atıldığı kaydediliyor. 5. yılını doldurmaya hazırlanan akıllı saatin aldığı güncelleme aynı zamanda onu yeni nesil modellere de yaklaştıracak gibi. Tizen Help‘in haberine göre güncelleme aynı zamanda beraberinde Galaxy Watch Active 2 arayüzünü de getirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Gear S2 güncelleme

Samsung Gear S2 yeni güncellemenin dağıtımına başladı

Güncellemenin dağıtımına başlanmış durumda. Ancak hangi ülkelere hangi sırayla dağıtıldığı net değil. Eğer Gear S2 kullanıcısıysanız, önümüzdeki birkaç hafta akıllı saatinizin güncellemesini kontrol etmek isteyebilirsiniz. Güncelleme için her zamanki gibi Galaxy Wearable uuygulaması üzerinden saat yazılımını kontrol ettiğiniz sayfaya erişerek gerekli bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Güncelleme mevcutsa buradan yapabilirsiniz.

Samsung’un Tizen işletim sistemli saatlerine verdiği bu uzun soluklu destek ise yeni bir detay değil esasen. Mayıs 2019’da Galaxy Watch, Gear S3 ve Gear Sport modelleri güncellenmiş ve Galaxy Watch Active özelliklerinin bazılarına kavuşmuştu. Firmanın şimdilerde ilgi odaklarına oturan akıllı saatinin ise Galaxy Watch Active 2 olduğunu da hatırlatalım.

İlginizi çekebilir

Honor Magic Watch 2 tanıtımı