reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Gear S2
Samsung Gear S2
Samsung Gear S2

Samsung Gear S2 akıllı saat kullanıcılarına güncelleme sürprizi

Samsung‘un 2015 yılında satışa sunduğu akıllı saat modeli Gear S2, ilginç şekilde sağlam bir yazılım güncellemesi aldı. İşte yeni güncelleme gelen yenilikler.

Akıllı telefon tarafında güncelleme konusunda eleştirilen Samsung, akıllı saat tarafında ise çok daha farklı bir çizgide bulunuyor. Yaklaşık üç yaşında olan Tizen işletim sistemli akıllı saat Gear S2, aldığı güncelleme ile modern bir nefes alıyor. Halen sahibi olanlar için çok güzel duran bu gelişme, önemli yenilikleri beraberinde getiriyor. Öncelikle saatin arayüzü çok daha temiz hale getiriliyor. Uygulama kısa yol eklentisiyle son kullanılan uygulamaları otomatik şekilde karşınıza getiren saat, egzersiz konusunda da gelişiyor. Yenilenen Health uygulaması ile verileri yönetmek ve aktivite takibi yapmak kolaylaşıyor. Çoklu egzersiz takip eklentisi ise tüm bu sürece ciddi oranda hız katıyor. Aynı zamanda artık kişiler Samsung Smart TV’lerindeki egzersiz videolarını saatlerinden kontrol edebiliyor. Bu da ufak ancak güzel bir detayı oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Gear S2
Samsung Gear S2

Samsung Gear S2 sahipleri için güzel yenilikler

Güncelleme ile Gear VR‘ın kontrolünü de üzerine alabilen akıllı saat, ayrıca iş dünyasındakileri memnun edecek bir özellik de kazanıyor. Artık PowerPoint sunumları saat üzerinden kolaylıkla yönetilebiliyor. Ayrıca hava durumu hakkında da detaylı veriler kişilere sunuluyor. Samsung Gear uygulaması üzerinden güncellenebilen saatin diğer detayları burada yer alıyor.

İlgili Video

Fitbit’ten gelişmiş yeniakıllı saat