reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Gear S3
Samsung Gear S3
Samsung Gear S3

Samsung Gear S3 için büyük güncelleme

Türkiye’de oldukça popüler akıllı saat modellerinden Samsung Gear S3, büyük bir güncelleme ile gündemde bulunuyor. İşte yeni gelen özellikler;

Çok uzun süredir satışta olan akıllı saat Samsung Gear S3, firma tarafından desteklenmeye devam ediyor. Saat için yeni gelen güncelleme, yaklaşık olarak 300 MB boyutuna sahip. Şimdilik Amerika’da dağıtıma çıkan güncellemenin, kısa süre içerisinde diğer bölgelere de geleceği açıklanıyor. Yeni sürüm ile ilk olarak Samsung Health uygulamasına yeni imkanlar geliyor. Artık daha çok kapalı mekan sporları destekleniyor. Güncelleme ile Health Widget üzerinde uyku aşamaları hakkında bilgi verebilen Samsung Gear S3, mesaj tarafında da verdiği desteği artırıyor. Örneğin artık bildirim paneli MMS mesajlarının resimlerini gösterebiliyor, GIF’leri otomatik olarak oynatabiliyor. Aynı zamanda mesaj uygulaması mesaj taslağı kaydedebiliyor ve 1.000 kadar emojiye destek veriyor. Saat ayarlarına tiyatro ve uyku olmak üzere iki gelişmiş mod eklenen saat, arayüz açısından da ufak değişiklikler taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Gear S3 şu detaylara sahip

Samsung Gear 3, hatırlamak gerekirse 1,3 inçlik 360×360 piksel yuvarlak AMOLED ekran üzerine kuruluyor. 4 GB dahili hafızası bulunan ve gücünü Exynos 7270 işlemciden alan saat, 768 MB RAM miktarına sahip. Bluetooth, NFC, WiFi teknolojileriyle gelen 380 mAh bataryalı akıllı saat, Corning Gorilla Glass HR+ ile korunuyor. IP68 sertifikasıyla suya ve toza karşı da dayanıklı olan Gear S3’ün frontier versiyonunda MIL-STD-810G standartları da bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın katlanabilir akıllı telefonu