reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Gear S3 incelemesi

25 Aralık 2016

Geçen sene piyasaya sürdüğü Gear S2 ile başarıyı yakalayan Samsung, Gear S3 ile birlikte eksikliklerinin büyük bir bölümünü kapatarak ve tasarımsal değişikliklere giderek rakiplerine meydan okuyor.

Akıllı telefon pazarında taşlar büyük ölçüde yerine oturmuş durumda. Ancak hala emekleme aşamasında olan akıllı saat pazarında her şey yeni başlıyor. Başlarda Android Wear’ın büyük üstünlüğüne şahit olan pazara sonradan Apple’ın dahil olması dengeleri iyiden iyiye değiştirdi. Samsung’un Android Wear platformundan uzaklaşıp kendi işletim sistemine yönelmesi Android Wear’ın kan kaybetmesine neden olurken Samsung içinse rekabette yeni bir dönemin başlangıcı oldu. Samsung Gear S2 ile istediği başarıyı fazlasıyla elde eden Samsung, yeni Samsung Gear S3 ile çıtayı daha da yükseğe taşımanın peşinde. Tasarım anlamında yuvarlak hatlardan vazgeçmeyen yeni saat, gerçek “klasik” saat deneyimine bir adım daha yaklaşıyor.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Gear S3 incelemesi” için 2 cevap

  1. Hidayet Çalışkan dedi ki:

    Saati ben de aldım ve memnunum. Ancak şarj konusunda biraz kafam karışık. Burada ürün inceleme videom var bakmak isterseniz https://www.youtube.com/watch?v=R-rU4pdFmO0

  2. salih dedi ki:

    mrb. ben yeni aldım, ipone 7 plus ile kullanıyorum maillerimi nasıl görebilirim.tşk..