reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Gear S3 incelemesi

25 Aralık 2016

samsung-gear-s3-09

YARI YOLDA BIRAKMAYAN PİL PERFORMANSI

Gear S3’ün en çok öne çıkan özelliklerinden biri pil süresi. Günümüzde çoğu akıllı saate 1 günü doldurma konusunda bile yetersiz kalabiliyor. Gear S3’ün kalınlaşan gövdesinin altında büyükçe bir pil yer alıyor. Ayrıca işlemcinin de verimli olması Gear S3’ü pil konusunda gelişmiş akıllı saatler içerisinde rakip tanımaz bir noktaya taşıyor. Ekranın her zaman açık modu kapalıyken 3 günün üzerinde, 4 güne yakın bir kullanım mümkün olurken her zaman açık ekran moduyla 1-1,5 gün gibi bir süreye ulaşılabiliyor. Bu süre kullanıma ve ekran aydınlatması seviyesine bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor.

Sonuç olarak baktığımızda Samsung Gear S3; şık tasarımı, başarılı ekranı, performansı ve yeni marifetleriyle akıllı saat almak isteyenlerin mutlaka göz atması gereken bir ürün. Uygulamaların yeterli sayıda olmaması, iOS desteğinin halen gelmemesi ve tasarım anlayışının her kişiye hitap etmemesi gibi eksiler sizin için sorun değilse yılın en iyi akıllı saatlerinden biri olan Gear S3’e şans vermemeniz için bir neden yok.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Samsung Gear S3 incelemesi” için 2 cevap

  1. Hidayet Çalışkan dedi ki:

    Saati ben de aldım ve memnunum. Ancak şarj konusunda biraz kafam karışık. Burada ürün inceleme videom var bakmak isterseniz https://www.youtube.com/watch?v=R-rU4pdFmO0

  2. salih dedi ki:

    mrb. ben yeni aldım, ipone 7 plus ile kullanıyorum maillerimi nasıl görebilirim.tşk..