reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7 için hazırlanan bir garip sağlamlık testi videoları [İzle]

Özellikle uygun fiyatıyla büyük ses getiren Xiaomi Redmi Note 7, firma tarafından yayımlanan garip sağlamlık testleriyle gündemde tutulmaya devam ediyor.

147 dolar başlangıç fiyatıyla büyük ses getiren Xiaomi Redmi Note 7, başından beri gövde sağlamlığı konusunda öne çıkartılan bir akıllı telefon modeli. İşte firma bu durumun peşini bırakmıyor. Hemen her gün gelen yeni videolar, modelin gövdesini ve ekranını farklı testlere sokan kişileri gözler önüne seriyor. Bu kişiler arasında Xiaomi CEO’su Lin Bin ile ayrı şirket haline gelen Redmi’nin CEO’su  Lu Weibing bile yer alıyor. Videoların bazı örneklerini aşağıda görebileceğiniz üzere telefon gerçekten sağlam bir seçenek oluşturuyor. Özellikle fiyatına göre oldukça dayanıklı olan cihaz, Türkiye’de de çok merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 şu detaylar üzerine kuruluyor

Bildiğiniz üzere modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.

Videolar