reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi 7

Xiaomi Redmi 7 fiyatıyla çok konuşulacak

Kurduğun yeni dönemi Redmi Note 7 ile başlatan Xiaomi, Redmi 7 modelini de geliştiriyor. İşte bu modelin fiyatıyla dikkat çekeceği görünüyor.

Redmi artık Xiaomi altında bir firma halini aldı. Bundan dolayı artık Mi serisi modelleri üst seviyeye konumlandıracağını söyleyen Xiaomi, Redmi ile bütçe dostu modeller tanıtmak istiyor. İşte bu noktada gelen ilk telefon Redmi Note 7, 147 dolar fiyat etiketiyle dikkat çekiyor. Xiaomi CEO’su Lei Jun’un açıklamasına göreyse yakında gelecek Redmi 7 modeli daha da ucuz olacak. Telefonun 103 – 118 dolar arasında satılacağı söyleniyor ve bu gerçekten harika görünüyor. Bu fiyatla büyük bir kitleye hitap edecek firma, fiyat performans konusunda gerçekten fark yaratmak istiyor. Biliyorsunuz yeni markadan bütçe dostu bir amiral gemisinin de yolda olduğunu belirtiliyor. Bu modelin yaklaşık olarak 370 dolar fiyat etiketine sahip olacağı ve gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacağı konuşuluyor. Bu da gerçekten çok iddialı görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bağımsız Redmi firmasından ilk olarak Redmi Note 7 geldi

Hatırlamak adına modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden ve 3 GB / 4 GB / 6 GB RAM’den alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın kızaklı modeli Mi Mix 3